Biz Kimiz?

Biz, Özseyidler Konut Yönetimi olarak Şanlıurfa ve bölgesinde profesyonel site ve apartman yönetim firmasıyız. Memnuniyet, güvenilirlik ve kurumsallık en önemli değerlerimiz. Hedefimiz, ihtiyaçlarınızı doğru anlayabilmek, beklentilerinize ekonomik, mevzuata uygun ve nitelikli çözümler sunabilmektir. Dinamik, açık fikirli, analitik düşünebilen ve çözüm odaklı bir kadroya sahibiz. Apartman ve Site Yönetim Hizmetleri alanında sektördeki güvenilirliği ve standartları yükseltmeyi samimiyetle istemekteyiz.

Kaliteli yaşam sunmayı ilke edinmiş, kişiye özel hizmetler sunan, üst sınıf bir tesis yönetim firmasıyız.

Güvenlik öncelikli ve memnuniyet odaklı yaklaşımlarımız ile Tesis Yönetim hizmeti vermekte olduğumuz tüm projelerimizde etkili operasyonel çözümler üreterek modern yaşam alanları sunuyoruz.

Tesislerin teknik, güvenlik, temizlik, bahçe bakım ve sosyal tesis işletmesi gibi hizmetlerde operasyonel süreçlerin üstlenilmesinin yanı sıra; proje hayata geçmeden sürdürülebilir yönetim modeli için projeyi hazır hale getirmeyi amaç edinerek, Yönetim Danışmanlığı ve ideal yatırımın sağlanmasına proje geliştirme aşamasından başlayarak Gayrimenkul Danışmanlığı hizmetlerimiz ile destek veriyoruz.

Bizimle kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.